Podmínky používání

Pravidla registrace

Nejsme zastánci žádné formy cenzury na internetu a proto má každý registrovaný uživatel právo vyjádřit svůj názor na cokoliv a v jakékoliv podobě vyjadřování. Nebudeme zasahovat do konfliktu dvou a nebo více uživatelů a je nám úplně jedno, kdo se s kým hádá. Pokud má někdo problém s chováním jiného uživatele, přestaňte mu odepisovat a všímat si ho. Nepište nám, aby jsme někoho zabanovali, kvůli jejich chování k jiným lidem. Ale i přes to máme na stránce pár pravidel, za kterými si pevně stojíme a jejich porušení bude vést k trestu:

  • Titulky – My nepřekládáme titulky, nemáme žádný překladatelský tým a ani nikoho momentálně nehledáme. Titulky překládají české stránky a portály, které mají vyhrazené překladatelé. Titulky jsou volně dostupné veřejnosti a hlavně zdarma. Proto je si třeba uvědomit, že tvorba titulků k jedné epizodě může trvat i 6 hodin a lidé nesedí u PC 24/7. Stěžování si (často krát i s použitím vulgárních slov), na chybějící přeložené titulky je proto nevhodné a velmi dětinské. Všichni můžeme být jen rádi a děkovat, že to lidé dělají, často krát jen z dobré vůle ve volném čase.
    Titulky přidáváme z vícero zdrojů, ale datum a čas odhadovaného dokončení překladu, zveřejňují jen následující weby: edna.cz, tvguru.cz, serialzone.cz, cwzone.cz alebo nextweek.cz. A teď se dostáváme k samotnému prvnímu pravidlu registrace a tím je zákaz dotazování se na titulky; Kdy budou titulky?… My nebudeme každý den na tuto otázku odpovídat a hlavně né vždy je 100% jisté, že titulky budou dokončené přesně v tu minutu, jako výše uvedené weby uvádějí. Každý si tyto informace dokáže zjistit sám, zabere to méně než minutu a hlavně se vyhneme zbytečnému spamu komentářů u každé epizody nebo filmu.
    Porušení toho pravidla vede ke smazání komentáře bez udání důvodu a bez žádného upozornění uživatele. Opětovné dotazování na titulky i po smazání komentáře, bude vést k deaktivaci účtu a IP banu, díky kterému nebude možné se registrovat.
  • Stěžování si na spoilery. Komentáře slouží hlavně na diskutování o tom, co se v dané epizodě nebo filmu stalo a proto je úplně v pořádku psát spoilery. Co ale v pořádku u nás není, je stěžování si na spoilery a útočení na uživatelé, kteří napsali komentář obsahující spoiler. Je vážně nelogické, číst komentáře ještě před zhlédnutím dané epizody nebo filmu a vysloveně vyhledávat takovéto komentáře jen proto, aby jste se mohli do někoho navážet a urážet ho bez jediného důvodu. Komentáře tohoto typu budou bez žádného upozornění smazané a v extrémních případech i IP ban na účet.

Podmínky používání

Provozovatel nenese zodpovědnost za porušení autorského práva, z důvodu, že žádné video se nenachází na jeho serveru a nemá možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany jiných provozovatelů webstránek, která tato díla zpřístupňují.

Provozovatel není vlastníkem stránky!

Stránka deccan-gymkhana.com pouze odkazuje na videa, tzv. embedování, které bylo EU soudem vyhlášené jako legální a tím neporušujeme žádný zákon, zdroj: http://www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing
http://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/
http://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/

SOZA uznáva, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňovaním autorského díla veřejnosti podle platného Autorského zákona a teda nepodléhá licencování.